Hydro-kan serwis
Pogotowie hydrauliczne
Usługi hydrauliczne i kanalizacyjne - solidnie, skutecznie, terminowo
Menu

Instalacje C.O.

Nasza działająca na terenie Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby i okolic firma, zajmuje się instalacjami C.O. Wykonujemy kompleksową instalację centralnego ogrzewania w mieszkaniach prywatnych oraz na terenie firm i lokali użytkowych. Do obszaru naszych działań należą:

  • instalacje C.O.
  • montaż centralnego ogrzewania
  • instalacje centralnego ogrzewania
  • montaż pieców
  • instalacje gazowe
  • kompleksowe instalacje sieci C.O.

Instalacje C.O. wykonujemy kompleksowo od podstaw, realizując również modernizację centralnego ogrzewania. Ogrzewanie podłogowe jest obecnie bardzo popularne. Ogrzewa od spodu posadzkę i zamontowaną na niej podłogę w postaci płytek, paneli, a nawet wykładziny przenosząc w ten sposób ciepło do całego pomieszczenia. Zapewnij sobie ciepło i wygodę poprzez montaż tego typu ogrzewania za pośrednictwem HYDRO_KAN SERWIS, mając pewność, ze praca zostanie wykonana w sposób solidny, szybki i elastyczny, dostosowany do Klienta.

Instalacje C.O.

Wszystkie wykonywane instalacje C.O. wykonujemy z takich materiałów jak miedź, PEX, PP. Do świadczonych przez nas usług należy również montaż grzejników oraz ich mrożenie. Natomiast centralne ogrzewanie, które założymy na Twoje zlecenie bazuje na różnych rodzajach paliwa, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej ekonomiczny i energetyczny dla siebie. Wykonaną przez nas pracę charakteryzuje bezpieczeństwo, trwałość oraz duża wydajność. Profesjonaliści zatrudnieni w naszej firmie gwarantują wykonanie pracy na najwyższym poziomie. Działamy kompleksowo, chętnie udzielamy wskazówek oraz porad naszym Klientom, ponieważ wiemy, że posiadane przez nas doświadczenie może zostać wykorzystane w pozytywny sposób i przysłużyć się do lepszego, bardziej komfortowego życia osób zlecających nam pracę.