Hydro-kan serwis

Centralne Ogrzewanie, Kotły i Pompy Ciepła - Instalacja Gazu

Pogotowie Hydrauliczne - Przyłącza Wody i Kanalizacji

Menu

Grzejniki

Montaż grzejników to tylko jeden z etapów instalacji zupełnie nowego systemu C.O. w Twoim domu lub firmie? A może chcesz w tym roku zatrzymać się tylko na tej części inwestycji i zostawić działający piec, do którego podłączysz nowe grzejniki i konwektory, po usunięciu ich przestarzałych odpowiedników? 

Profesjonalnie i szybko zajmiemy się tym dla Ciebie - niezależnie od zakresu inwestycji. Oferta grzejników i konwektorów jest obecnie bardzo bogata, zarówno u polskich, jak i zagranicznych producentów. 

Który grzejnik centralnego ogrzewania jest najlepszy? Wybór uzależnić od wyglądu czy specyfiki technicznej? Odpowiadamy na Twoje pytania poniżej!

Jakie grzejniki wybrać do domu i biura?

  • Efektywność energetyczna - moc grzejnika zależna od materiału wykonania, rozmiaru i liczby elementów ogrzewających
  • Kompatybilność z wybranym systemem ogrzewania - na pompę ciepła czy piec kondensacyjny
  • Działanie z nowoczesnymi sterownikami do ustawiania temperatury i czasu

Należy pamiętać także o kubaturze mieszkania lub lokalu i wymaganej docelowej temperaturze wewnątrz po instalacji ogrzewania oraz o jakości termoizolacji budynku. 

Miejsce montażu grzejnika ma niemałe znaczenie. Sugerujemy naszym Klientom lokalizację blisko okien i wejść, by ogrzane powietrze łączyło się z chłodniejszym, wprowadzonym z zewnątrz. Dzięki temu temperatura wewnątrz jest optymalnie wyrównana.

W ofercie HYDRO-KAN Serwis znajdują się:

  • Grzejniki panelowe
  • Kaloryfery członowe
  • Kaloryfery aluminiowe, żeliwne i stalowe
  • Konwektory

Chcesz wymienić swoje grzejniki lub zamontować je w nowym systemie ogrzewania centralnego? Daj nam znać telefonicznie - 737 828 066 - lub mailowo przez ten formularz kontaktowy.

Możesz także poczytać o innych elementach techniki grzewczej w ofercie HYDRO-KAN Serwis:

Grzejniki