Hydro-kan serwis

Centralne Ogrzewanie, Kotły i Pompy Ciepła - Instalacja Gazu

Pogotowie Hydrauliczne - Przyłącza Wody i Kanalizacji

Menu

Centralne Ogrzewanie - Instalacje C.O. - Monter Ogrzewania Centralnego

Instalacja centralnego ogrzewania na gaz, elektrycznego lub pompy ciepła

Interesuje Cię zupełnie nowa instalacja ogrzewania centralnego? Możliwe też, że chcesz wymienić tylko jeden przestarzały fragment centralnego ogrzewania w swoim lokalu. Świetnie, że tu jesteś! 

Ogrzewaniem centralnym zajmujemy się profesjonalnie, w krótkich terminach i rozsądnej cenie. Montaż instalacji grzewczej oferujemy na terenie miast Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój i ich okolic.  

Poznaj naszą ofertę i daj znać, czego dokładnie potrzebujesz, a my pilnie dostarczymy potrzebne informacje o kosztach, terminach i najlepszych rozwiązaniach, które nowoczesna technika grzewcza oferuje Twojemu lokalowi lub budynkowi. 

Montaż nowego ogrzewania - projekt i instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejnikowego zasilanego pompą ciepła lub piecem gazowym

Świetnie zaprojektowane, obliczone do wielkości pomieszczeń oraz perfekcyjnie zainstalowane ogrzewanie centralne w całym mieszkaniu, biurze lub większym budynku pomoże zaoszczędzić ciepło i pieniądze w sezonie grzewczym. 

Czym ogrzewać dom, lokal użytkowy i mieszkanie w 2024/2025 roku? 

Wybór zależy m.in. od tych kwestii:

 • Jaki komfort cieplny ma być w pomieszczeniach? Wyższa temperatura w domu, a niższa w biurach?
 • Które paliwa i źródła ciepła najbardziej się opłacają? Czy zainwestujesz w fotowoltaikę lub zmienisz taryfę u dostawy energii elektrycznej, by ogrzewać w nocy zamiast w dzień?
 • Jak bardzo budynek zatrzymuje lub traci ciepło? Czy Twoja termoizolacja jest maksymalnie efektywna?

Wybranie paliwa do nowego źródła ciepła (pieca, kotła CO, pompy ciepła) to pierwszy krok, który należy wykonać. Montowane przez nas piece i pompy są zasilane na:

 • Gaz
 • Powietrze i prąd
 • Prąd

W ofercie źródeł ciepła HYDRO-KAN Serwis znajduje się:

 • Instalacja pieca na gaz - sprawdzone i cenione źródło ciepła
 • Instalacja pompy ciepła - nowoczesna i wydajna z fotowoltaiką
 • Instalacja nowoczesnych kotłów 5. klasy - na ekogroszek i pellet z podajnikiem

Jak działa ogrzewanie? Piec lub pompa wyprodukują energię grzewczą i przekażą ją do emiterów w pomieszczeniach - grzejników lub instalacji w podłodze. Czym chcesz przekazywać ciepło do pokojów, kuchni i łazienki? 

Naszym klientom proponujemy:

 • Instalacja grzejników i konwektorów - estetyczne i wydajne emitery ciepła, które dodają stylu pomieszczeniom
 • Instalacja ogrzewania podłogowego - efektywny sposób na ogrzanie całego lokalu lub wybranych pomieszczeń
Centralne Ogrzewanie - Instalacje C.O. - Monter Ogrzewania Centralnego

Częściowa modernizacja ogrzewania centralnego - wymiana pieca lub grzejników albo montaż ogrzewania podłogowego

Masz ograniczony budżet lub chcesz unowocześnić tylko część swojej instalacji C.O.? Jako doświadczony instalator ogrzewania proponujemy Ci nowoczesne, wydajne i estetyczne elementy systemu ogrzewania z montażem - piece, pompy ciepła, grzejniki i ogrzewanie podpodłogowe. 

Tanie grzanie w 2024? Wybierz z najlepsze ogrzewanie z naszym przewodnikiem

Znajdź czas, by przeczytać nasz przewodnik po nowoczesnej technice grzewczej. Dzięki niemu zdecydujesz o tym, która opcja jest dla Ciebie najlepsza - całkowicie nowa instalacja centralnego ogrzewania czy modernizacja wybranych elementów? 

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Zadzwoń na  737 828 066 lub wyślij do nas mail przez formularz kontaktowy. Szybko odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy Ci usługi hydrauliczne szyte na miarę.